AMK VELKY KLIZ

motokros klub

david
Článok: Výsledky klubových jazdcov v sezóne 2008
Autor: lukso Pridané: 18.02.2009 22:00 Zobrazené: 4346x
Po skončení motokrosového seriálu zvykneme zhodnotiť výkony klubových jazdcov. Všetkých jazdcov okrem Dávida Hudoka postihlo počas roka zranenie. Pripomeňme si, kde sa tieto zranenia stali. Petra Krátka vo voľnom tréningu počas preteku MMSR v Ješkovej Vsi. Tomáš Valach v druhej jazde Slovenského pohára v Levoči.Andrej Stanko počas tréningu na trati v Skýcove.Marek Najman v druhej jazde Slovenského pohára v Šenkviciach.Pavol Hudok počas meraného tréningu v Levoči. Ján Magušin v meranom tréningu v medzinárodných majstrovstvách Slovenskej republiky v supermoto v Jasnej pod Chopkom.

Dávid Hudok jazdil v kategórii MX85 nádeje. V Medzinárodných majstrovstvách Slovenskej republiky mládeže z ôsmych pretekov odjazdil päť a s počtom 185 bodov skončil na piatom mieste. V Malokarpatskom pohári v deväťdielnom seriáli odjazdil osem pretekov a s počtom 686 bodov skončil na druhom mieste. Stredoslovenský pohár v Ješkovej Vsi skončil na druhom mieste. Volné preteky Nitrianske Rudno prvé miesto a v Beckove prvé miesto.

Petra Krátka odjazdila jeden pretek junior open v Žiline a potom sa na domácej trati v máji zranila a to ju vyradilo na celú sezonu.

Tomáš Valach jazdil Junior Open, v šesťdielnom seriáli odjazdil päť závodov a s počtom 114 bodov skončil na ôsmom mieste. V Medzinárodných majstrovstvách z piatich pretekov odjazdil tri a s počtom bodov 37 skončil na šestnástom mieste. V Stredoslovenskom pohári zo šiestich závodov odjazdil päť a s počtom 148 bodov skončil na štvrtom mieste. V Malokarpatskom pohári sa mu najviac darilo a z deviatich závodov s počtom 629 bodov skončil na treťom mieste. Volný závod v Tlmačoch druhé miesto. Celkovo odjazdil tridsaťtri pretekov!

Andrej Stanko jazdil C-125 a MX2. V Malokarpatskom pohári v kategórii MX2 odjazdil osem pretekov z deviatich a s počtom bodov 428 skončil na štvrtom mieste. V Slovenskom pohári C-125 zo šiestich pretekov odjazdil päť a s počtom 153 bodov skončil na treťom mieste. V Stredoslovenskom pohári odjazdil celý seriál šiestich pretekov a s počtom 226 bodov skončil na druhom mieste. Volný závod Tlmače tretie miesto.

Pavol Hudok jazdil kategóriu C-open. V deväťdielnom seriáli Malokarpatského pohára v siedmych závodoch obsadil prvé miesto, jedno druhé a jedno piate miesto a s počtom 826 bodov skončil na celkovom prvom mieste. V Slovenskom pohári zo šesťdielneho seriálu odjazdil päť a s počtom 167 bodov skončil na treťom mieste. V Sredoslovenskom pohári na domácej trati skončil na prvom mieste, vo volnom závode Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v Šenkviciach skončil na prvom mieste.

Marek Najman jazdil kategóriu C-open. V Slovenskom pohári odjazdil štyri preteky zo šesťdielneho seriálu kde skončil s počtom 99 bodov na ôsmom mieste. V Malokarpatskom pohári odjazdil päť závodov z deviatich a skončil s počtom bodov 372 na jedenástom mieste.

Ján Magušin najstarší pretekár tímu jazdil supermoto. V Medzinárodných majstrovstvách Slovenskej republiky v šesťdielnom seriáli odjazdil päť závodov a s počtom l52 bodov skončil na štvrtom mieste.

Všetci jazdci podali výborný výkon, s ktorými je výbor OŠK automotoklub veľmi spokojný. Ďakujeme im za predvedené výkony na domácich pretekoch ale aj na pretekoch v Čechách a v Maďarsku. Do ďalšej sezóny im prejeme veľa zdravia a športových úspechov.

1. tomas...
2. palo4...
3. marek...
4. dado1...
5. ajo1.jpg
Diskusia k článku
Pre pridanie odkazu sa prihláste.
HTML validator CSS validator © 2008 lukso