AMK VELKY KLIZ

motokros klub

Pavol Hudok - KROS
Článok: Hodnotenie jazdcov motocrossového tímu v sezóne 2013
Autor: david7777111 Pridané: 09.02.2014 07:00 Zobrazené: 3286x
V sezóne 2013 za klub jazdilo deväť jazdcov. Niektorým jazdcom sa sezóna vydarila, iných prenasledovalo zranenie.
Začnem od tej najvyššej triedy - MX3 open. Jazdil ju Martin Bednár na motocykli Kawasaki 450. Martin môže byť s vlaňajšou sezónou veľmi spokojný. Odjazdil pätnásť pretekov, najviac z klubových jazdcov. Skončil na 1. mieste v Slovenskom pohári aj vo Východoslovenskom pohári. V západnej zóne v seriáli MX Tour skončil na celkovom 4. mieste. V medzinárodných majstrovstvách Slovenska skončil na 12. mieste. Martin podal vynikajúci výkon. Martin odchádza z nášho tímu, ďakujeme mu za reprezentáciu klubu, oboch obcí a prajeme mu veľa motokrosových úspechov v jeho športovej kariére.

Pavol Hudok po štyroch rokoch prestávky jazdil triedu MX3 open na motocykli Honda CR500. Po zimnej príprave hneď z jari pred prvým pretekom v Gbeloch si však zlomil kľúčnu kosť a to, čo bolo natrénované, bolo naraz preč. Počas roka prekonal ešte dva úrazy, zlomeninu prsta a rebra. Nastúpil do troch pretekov ale tie nedokončil. V poslednom preteku v Skýcove v meranom tréningu mal 5. čas ale pretek nedokončil. Dúfam, že zranenia sú vyliečené a nasledujúca sezóna bude lepšia.

V triede MX2 jazdil Peter Obert na motocykli Kawasaki KXF250. V Slovenskom pohári skončil na 3. mieste. Vo Východoslovenskom pohári skončil na 8. mieste, v MX Tour RP západ skončil na 6. mieste a v Medzinárodných majstrovstvách Slovenska na 19. mieste. Spolu odjazdil desať pretekov a podal dobrý výkon.

Triedu MX2 jazdil Robert Guoth na motocykli Kawasaki KX250F. V Slovenskom pohári skončil na 7. mieste. Pohár MX Tour skončil na 5. mieste. V medzinárodných majstrovstvách Slovenska skončil na 25. mieste, kde odjazdil len jeden pretek. Podal dobrý výkon.

Triedu MX2 jazdil Tomáš Valach na motocykli Kawasaki KX250F. Tomáš po neskoršom vstupe do sezóny mal kondíciu na dobrej úrovni a to sa prejavilo aj v pretekoch, ktoré odjazdil. V Slovenskom pohári skončil na 6. mieste, v MX Tour skončil na 8. mieste. V pretekoch majstrovstiev sveta MX3 v Šenkviciach skončil na 23. mieste z tridsaťjeden pretekárov. V medzinárodných majstrovstvách Slovenska skončil 22., kde odjazdil jeden pretek zo seriálu. Celkovo odjazdil päť pretekov. Podal dobrý výkon.

Kategóriu MX3 Hobby jazdil Marek Najman na motocykli Yamaha YZ450F. V pohári MX Tour západná zóna skončil na 5. mieste, v Slovenskom pohári na 46. mieste, kde bol hodnotený z jedného preteku. Odjazdil štyri závody.

Kategóriu MX2 Hobby jazdil Andrej Stanko na motocykli KTM SX150. V Slovenskom pohári skončil na 3. mieste, v pohári MX Tour západná zóna mu patrilo 3. miesto. Vo Východoslovenskom pohári skončil na 16. mieste. Podal tiež výborný výkon.

Lukáš Brazdil jazdil kategóriu MX2 Hobby na motocykli KTM SX150. Počas sezóny sa zúčastnil len troch podujatí. Pretek v Liskovej nedokončil pre poruchu motocykla. V Spiškých Vlachoch skončil na 14. mieste a v Ješkovej Vsi utrpel vážne zranenie kolena, ktoré ho vyradilo až do konca sezóny.

Kategóriu MX4 jazdil Rudolf Mihaleje na motocykli Honda CR450F. V Slovenskom pohári skončil na 38. mieste v MX Tour, v pohári západnej zóny skončil na 25. mieste.

Všetkým jazdcom ďakujem za reprezentáciu a prajem do sezóny veľa síl a športového šťastia.

Hodnotil: predseda klubu M . Hudok st.

th_big_dsc_1936.jpg
1. dsc_1...
Diskusia k článku
Pre pridanie odkazu sa prihláste.
HTML validator CSS validator © 2008 lukso